М'яка іграшка-подушка Амонг АС різні кольори темно-сірий
Новинка






Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка іграшка-подушка космонавт амонг АС різних кольорів сірий рожевий червоний синій блакитний малиновий чорний . 50см чехол в набитом состоянии 35см на 20см. 35см высота на 20 см ширина
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 400 г |
| Виробник | Handmade |
| Висота | 50 см |
| Ширина | 33 см |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Без обмежень |
| Довжина | 12 см |
| Матеріал | Фліс |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Стан | Новий |
| Тип іграшки | Іграшка антистрес |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | темно-сірий |
- Ціна: 675 ₴
