Сережка для пірсингу соска серце з крилами 1 шт медична сталь прикраса для грудей сріблястий



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Товщина штанги - 1 мм, довжина - 31 мм (відстань між кріпленнями - 23 мм). Діаметр конусів - 4 мм. Розмір прикраси - 35 х 20 мм.
Матеріал - Хірургічна сталь 316L.
Сережка для пірсингу соска 1 шт. медична сталь. Сережка для пірсингу - гіпоалергенна, виготовлена зі сталі. Прикраса для пірсингу сосків.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Медична сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 31 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Діаметр | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | прикраса для пірсингу вуха |
| Стиль виконання | сучасний |
| Вигляд виробу: | сережка |
| Колір і відтінок | Сріблястий |
- Ціна: 370 ₴
