М'яка іграшка Амонг Ас 30 см на 16 см різні кольори емон гас червоний жовтий зелений помаранчевий фіолетовий синій рожевий





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка іграшка Амонг Ас 30см на 16 см. Різні кольори під замовлення і в наявності.
Зроблений з флісу ручна робота.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 200 г |
| Виробник | Handmade |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 23 см |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Без обмежень |
| Довжина | 12 см |
| Матеріал | Фліс |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Стан | Новий |
| Прання | Ручна |
| Тип іграшки | Казковий/мульт герой |
- Ціна: 525 ₴

