М'яка іграшка-подушка Амонг АС різні кольори 30см на 16 см
Новинка










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка іграшка-подушка космонавт амонг АС різних кольорів сірий рожевий червоний синій блакитний малиновий чорний 30см на 16 см.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 200 г |
| Виробник | Handmade |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 23 см |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Без обмежень |
| Довжина | 12 см |
| Матеріал | Фліс |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Тип іграшки | Іграшка антистрес |
- Ціна: 525 ₴

