М'яка іграшка Амонг Ас різні кольори 30 на 16 см
Новинка










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка іграшка Амонг Ас 30 на 16 см. Різні кольори
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 200 г |
| Виробник | Handmade |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 23 см |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Без обмежень |
| Довжина | 12 см |
| Матеріал | Фліс |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Стан | Новий |
| Прання | Ручна |
| Тип іграшки | Іграшка антистрес |
- Ціна: 525 ₴





