Дитяча відеокамера HD Kids camera з режимом фотознімання рожева з жовтим крильцям





Дитяча відеокамера Kids camera з режимом фотознімання рожева з жовтим крильцям. Можливість вибрати 5 мп, 8 мп, 10 мп, 12 мп.
Відео 1080p — це відео повної високої роздільної здатності (Full HD), що не називається відео високої чіткості, з 1080 пікселями по вертикалі та роздільною здатністю зображення 1920х1080.
Ця модель вже підкорює західні мандри! А в нас тільки з'явилася, і з цього наша компанія Діти Тойс пропонуємо вам придбати дитячу відеокамеру за доступною ціною як на подарунок дитині так і для навчання дитини майстерності фотографії та відео, адже ця модель далеко обладнана не дитячими функціями. Він абсолютно не поступається мильницям, як-от Самсунг і Кодак, оскільки якість його знімання є підвищеної якості та цифрова доопрацювання фото задовольнить не тільки дітей та їхніх батьків.
Цифровий фотоапарат для діток
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Особливості | Карти пам'яті |
| Формати запису | HD |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 12 Мп |
| Фізичний розмір матриці | 1/1.8" |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип харчування | Акумулятор |
| Колір корпусу | Рожевий з жовтим |
| Підтримувані карти пам'яті | SD Card |
| Тип фотоапарата | Дзеркальний |
| Об’ єктив у комплекті | True |
| Оптичний zoom | 8 |
| Режим запису відео | 1280х720/30 |
| Максимальний об’ єм карти пам’ яті | 32 GB |
- Ціна: 1 650 ₴


