Цифровий дитячий фотоапарат Kids camera білий із блакитним із селфі камерою





Цифровий дитячий фотоапарат Kids camera білий із блакитним із селфі камерою. Цифровий фотоапарат для діток. Діагональ екрана 2.0. Можливість вибрати 1 мп, 3 мп, 5 мп, 8 мп, 10 мп, 12 мп.
Відео 1080p — це відео повної високої роздільної здатності (Full HD), що інакше називається відео високої чіткості, з 1080 пікселями по вертикалі та роздільною здатністю зображення 1920х1080.
Ця модель вже підкорює західні мандри! А в нас тільки з'явилася, і з цього наша компанія Діти Тойс пропонуємо вам придбати дитячий фотоапарат за доступною ціною як на подарунок дитині так і для навчання дитини майстерності фотографії, адже ця модель далеко обладнана не дитячими функціями. Він абсолютно не поступається мильницям, як-от Самсунг і Кодак, оскільки якість його знімання є підвищеної якості та цифрова доопрацювання фото задовольнить не тільки дітей та їхніх батьків.
Цифровий фотоапарат для діток
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Об'єктив в комплекті | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість мегапікселів | 12 Мп |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 32 GB |
| Стан | Новий |
| Тип фотоапарату | Дзеркальний |
| Особливості | Карти пам'яті, Пиловологозахищений корпус |
| Фізичний розмір матриці | 1/1.8" |
| Режим запису відео | 1280х720/30 |
| Оптичний zoom | 8 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 60 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Вага | 65 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип харчування | Акумулятор |
| Підтримувані карти пам'яті | SD Card |
- Ціна: 1 650 ₴


