Дитячий фотоапарат із відео записуванням digital camera в чохлі зайчик




Дитячий фотоапарат із відео записуванням digital camera в чохлі зайчик. Розміри: ширина — 90 мм, висота — 45 мм, товщина — 25 мм, вага — 51 г. У наборі — USB-шнур, довгий силіконовий шнур на шию.
Ця модель має гарну зум і підвищену роздільну здатність.
Тепер ваша дитина зможе відчути себе справжнім фотографом, фотографуючи та обробляючи свої дитячі фотографії. Дитячий фотоапарат — оригінальна пропозиція для батьків та їхніх малюків. Невеликий девайс для найменших вирізняється унікальною особливістю — він «фотографує» найнеймовірніші картинки. Щоб з'явилося нове зображення, потрібно просто натиснути на кнопку. Ґаджет виготовлений у міцному пластиковому корпусі, який точно імітує модель справжнього фотоапарата. Камера обладнана різними творчими інструментами, які дадуть змогу прикрасити світлини. Крім кумедних, світлин, дитина також може знімати відео. Крім цього, у камері є вбудована гра.
Фотокамера для дітей цифрова
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Карти пам'яті |
| Фізичний розмір матриці | 1/1.8" і більше |
| Об'єктив в комплекті | Так |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Режим запису відео | 1280х720/30 |
| Кількість мегапікселів | 3 Мп |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 32 GB |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Тип фотоапарату | Компактний |
| Цифровий Zoom | 2.4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 45 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Вага | 54 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип харчування | Акумулятор |
- Ціна: 820 ₴
