Музична портативна стереоколонка Portable Mini Speaker T — 128, чорна з кольоровою підсвіткою Speaker
Топ продаж



У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музична портативна стереоколонка Portable Mini Speaker T — 128, чорна з кольоровою підсвіткою Speaker
Музична портативна стереоколонка, чорна з кольоровою підсвіткою. Працює на відстані 10 м. USB зарядний. Кольорова підсвітка. Музична портативна стереоколонка Portable Mini Speaker T — 128 для MP3/MP4.
Динаміки якісні.
Особливості:
- Дизайн — круглий, чорний
- Гучний якісний звук
- Бездротове під'єднання через Bluetooth 4.2
- 3,5 мм аудіороз'єм для дротового під'єднання
- Панель керування з 4 кнопками
Яскрава, барвиста, потужна аудіоколо нового покоління!
Чудова якість звучання.
Компанія Amazig UA підбирає для вас незвичайні товари, які можуть називатися індивідуальними, через брак цього сегмента на українському ринку ґаджетів.
Музична портативна стереоколонка Portable Mini Speaker T — 128, чорна з кольоровою підсвіткою
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Формат акустики | Стерео |
| Інтерфейси | micro USB, AUX-вхід, USB |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Сумарна потужність звуку | 3.7 Вт |
| Мінімальна частота | 100 Гц |
| Чутливість | 100 дБ |
| Виробник | Fonex |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 160 мм |
- Ціна: 890 ₴
