Портативна музична колонка DYT кольору хакі з пультом керування DYT
Топ продаж



У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативна музична колонка DYT кольору хакі з пультом керування DYT
Портативна музична колонка DYT кольору хакі з пультом керування. Працює на відстані 10 м. USB зарядний. Пульт керування. Світиться
Динаміки якісні.
Особливості:
- Дизайн — круглий довгий, кольору хакі
- Гучний якісний звук
- Бездротове під'єднання через Bluetooth 4.2
- 3,5 мм аудіороз'єм для дротового під'єднання
- Панель керування із 7 кнопками.
Яскрава, барвиста, потужна аудіоколо нового покоління!
Чудова якість звучання.
Для Вас ми обираємо завжди щось цікаве та незвичайне. Саме тому компанія Amazing UA підбирає для вас незвичайні товари, які можуть називатися індивідуальними, через брак цього сегмента на українському ринку ґаджетів.Портативна музична колонка DYT кольору хакі з пультом керування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Формат акустики | Стерео |
| Інтерфейси | micro USB, AUX-вхід, USB |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Сумарна потужність звуку | 3.7 Вт |
| Мінімальна частота | 100 Гц |
| Чутливість | 100 дБ |
| Особливості | Бездротовий пульт ДУ |
| Виробник | Fonex |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 130 мм |
- Ціна: 1 450 ₴
