Круглий синій мінідинамік портативний Mini Speakers
Топ продаж



У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Круглий синій мінідинамік портативний Mini Speakers
Круглий синій мінідинамік портативний. Працює на відстані 10 м. USB зарядний.
Динаміки дитячі якісні.
Особливості:
- Дизайн — кругла, синя
- Гучний якісний звук
- Бездротове під'єднання через Bluetooth 4.2
- 3,5 мм аудіороз'єм для дротового під'єднання
- Панель керування з 4 сенсорними кнопками
Яскрава, барвиста, потужна аудіоколо нового покоління!
Чудова якість звучання.
Для дітей ми обираємо завжди щось цікаве та незвичайне. Саме тому компанія Amazing UA підбирає для вас незвичайні товари, які можуть називатися індивідуальними, через брак цього сегмента на українському ринку ґаджетів.
Круглий синій мінідинамік портативний Mini Speakers
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Синій |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Формат акустики | Стерео |
| Інтерфейси | micro USB, AUX-вхід, USB |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Сумарна потужність звуку | 3 Вт |
| Мінімальна частота | 100 Гц |
| Чутливість | 90 дБ |
| Виробник | Fonex |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 100 мм |
- Ціна: 950 ₴
