Портативна музична колонка Hopestar синя Hopestar
Топ продаж




У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативна музична колонка Hopestar синя Hopestar
Портативна музична колонка Hopestar синя. Дитяча портативна колонка блютуз. Бездротова музична колонка. Працює на відстані 10-20 м. USB зарядний.
Динаміки дитячі якісні.
Особливості:
- Дизайн — кругла, синя
- Гучний якісний звук
- Бездротове під'єднання через Bluetooth 4.2
- 3,5 мм аудіороз'єм для дротового під'єднання
- Панель керування з 2 кнопками
Яскрава, барвиста, потужна аудіоколо нового покоління!
Чудова якість звучання.
Портативна bluetooth колонка HOPESTAR має весь необхідний набір функцій,
Як-от зчитування музики з карт microSD, USB-флешок і через bluetooth.
Під час під'єднання через bluetooth є можливість використовувати колонку
як гарнітуру (є вбудований мікрофон)
Портативна музична колонка Hopestar синя
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Формат акустики | Стерео |
| Інтерфейси | micro USB, AUX-вхід, USB |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Сумарна потужність звуку | 3 Вт |
| Мінімальна частота | 100 Гц |
| Чутливість | 95 дБ |
| Виробник | Fonex |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 79 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Чорно - синій |
- Ціна: 890 ₴
