Дитячий музичний стереодинамік блакитний XC —Q3 Amazing
Топ продаж



У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий музичний стереодинамік блакитний XC —Q3 Amazing
Дитячий музичний стереодинамік блакитний. Працює на відстані 10 м. USB зарядний. Ця колонка легко та просто з'єднується з будь-яким варіантом смартфона або ж планшетного комп'ютера через Bluetooth.
Динаміки якісні.
Особливості:
- Дизайн — круглий динамік
- Гучний якісний звук
- Бездротове під'єднання через Bluetooth 4.2
- 3,5 мм аудіороз'єм для дротового під'єднання
- Панель керування з 2 кнопками
Яскрава, барвиста, потужна аудіоколо нового покоління!
Чудова якість звучання.
Дитячий музичний стереодинамік блакитний XC —Q3
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Формат акустики | Стерео |
| Інтерфейси | micro USB, USB |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Сумарна потужність звуку | 5 Вт |
| Мінімальна частота | 100 Гц |
| Чутливість | 95 дБ |
| Виробник | Fonex |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 40 мм |
- Ціна: 650 ₴
