Дитячий музичний стереодинамік жовтий XC —Q3 Amazing
Топ продаж



У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий музичний стереодинамік жовтий XC —Q3 Amazing
Дитячий музичний стереодинамік жовтий. Працює на відстані 10 м. USB зарядний. Ця колонка легко та просто з'єднується з будь-яким варіантом смартфона або ж планшетного комп'ютера через Bluetooth.
Динаміки якісні.
Особливості:
- Дизайн — круглий динамік
- Гучний якісний звук
- Бездротове під'єднання через Bluetooth 4.2
- 3,5 мм аудіороз'єм для дротового під'єднання
- Панель керування з 4 кнопками
Яскрава, барвиста, потужна аудіоколо нового покоління!
Чудова якість звучання.
Для дітей ми обираємо завжди щось цікаве та незвичайне. Саме тому компанія Amazing UA підбирає для вас незвичайні товари, які можуть називатися індивідуальними, через брак цього сегмента на українському ринку ґаджетів.
Дитячий музичний стереодинамік жовтий XC —Q3
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Формат акустики | Стерео |
| Інтерфейси | micro USB, AUX-вхід, USB |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Сумарна потужність звуку | 5 Вт |
| Мінімальна частота | 100 Гц |
| Чутливість | 90 дБ |
| Виробник | Fonex |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 40 мм |
- Ціна: 650 ₴
