Мультимедійні бездротові динаміки Х 25 Amazing





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мультимедійні бездротові динаміки Х 25 Amazing
Мультимедійні бездротові динаміки Х 25 різних кольорів — блакитний, бежевий, оранжевий, зелений. Працює на відстані 10 м. USB зарядний. Ця колонка легко та просто з'єднується з будь-яким варіантом смартфона або ж планшетного комп'ютера через Bluetooth.
Динаміки якісні.
Особливості:
- Дизайн — квадратні динаміки
- Гучний якісний звук
- Бездротове під'єднання через Bluetooth 4.2
- 3,5 мм аудіороз'єм для дротового під'єднання
- Панель керування з 4 кнопками
Яскрава, барвиста, потужна аудіоколо нового покоління!
Чудова якість звучання.
Для дітей ми обираємо завжди щось цікаве та незвичайне. Саме тому компанія Amazing UA підбирає для вас незвичайні товари, які можуть називатися індивідуальними, через те, що немає цього сегмента на українському ринку ґаджетів.
Мультимедійні бездротові динаміки Х 25
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Формат акустики | Стерео |
| Інтерфейси | micro USB, AUX-вхід, USB |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Сумарна потужність звуку | 5 Вт |
| Мінімальна частота | 100 Гц |
| Чутливість | 90 дБ |
| Виробник | Fonex |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 35 мм |
- Ціна: 450 ₴

