Портативний бездротовий динамік TG-146 синій T&G
Топ продаж






Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативний бездротовий динамік TG-146 синій T&G
Портативний бездротовий динамік TG-146 синій. Працює на відстані 10 м. USB зарядний.
Динаміки якісні.
Особливості:
- Дизайн — круглий динамік синього кольору
- Гучний якісний звук
- Бездротове під'єднання через Bluetooth 4.2
- 3,5 мм аудіороз'єм для дротового під'єднання
- Панель керування з 4 кнопками
Яскрава, барвиста, потужна аудіоколо нового покоління!
Чудова якість звучання.
Для наших клієнтів ми обираємо завжди щось цікаве та незвичайне. Саме тому компанія Amazing UA підбирає для вас незвичайні товари, які можуть називатися індивідуальними, через брак цього сегмента на українському ринку ґаджетів.
Портативний бездротовий динамік TG-146 синій
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Синій |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Формат акустики | Стерео |
| Інтерфейси | micro USB, USB |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Сумарна потужність звуку | 5 Вт |
| Мінімальна частота | 100 Гц |
| Чутливість | 90 дБ |
| Виробник | Fonex |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 91.8 мм |
| Висота | 91.9 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Вологозахищений корпус |
- Ціна: 700 ₴
