Дитячий музичний портативний Bluetooth-динамік червоний монстр Cute wireless speaker
Топ продаж



У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий музичний портативний Bluetooth-динамік червоний монстр Cute wireless speaker
Дитячий музичний портативний динамік червоний. Бездротова дитяча музична колонка. Працює на відстані 10 м. USB зарядна напруга 5 V.
Динаміки дитячі якісні.
Яскрава, барвиста, потужна аудіоколо нового покоління!
Чудова якість звучання й передавання кольорів!
Мініколонки, зроблені у формі монстрика , підтримують МР3, мають роз'єм для звичайних навушників і USB. Такі кумедні девайси матимуть чудовий вигляд в кімнаті сучасного школяра, а можуть і внести родзинку дитинства в строгий інтер'єр вашого робочого кабінету.
Дитячий музичний портативний Bluetooth динамік червоний монстрик
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Червоний |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Формат акустики | Стерео |
| Інтерфейси | micro USB, AUX-вхід, USB |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Сумарна потужність звуку | 3 Вт |
| Мінімальна частота | 100 Гц |
| Чутливість | 85 дБ |
| Виробник | Fonex |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 76 мм |
| Висота | 94 мм |
| Глибина | 78 мм |
- Ціна: 825 ₴
