Дитяча колонка портативна бездротова коричнева ведмежа Cute wireless speaker
Новинка



У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча колонка портативна бездротова коричнева ведмежа Cute wireless speaker
Бездротова дитяча музична колонка. Працює на відстані 10 м. USB зарядний.
Динаміки дитячі якісні.
Яскрава, барвиста, потужна аудіоколо нового покоління!
Чудова якість звучання
Для дітей ми обираємо завжди щось цікаве та незвичайне. Саме тому компанія Amazing UA підбирає для вас незвичайні товари, які можуть називатися індивідуальними, через брак цього сегмента на українському ринку ґаджетів. Колонка вирізняється прекрасною якістю звуку та неповторним дизайном, який прикрасить будь-який інтер'єр і внесе в нього нотки оригінальності та дитячої безпосередності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fonex |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 3 Вт |
| Чутливість | 85 дБ |
| Мінімальна частота | 100 Гц |
| Інтерфейси | micro USB, AUX-вхід, USB |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 76 мм |
| Висота | 94 мм |
| Глибина | 78 мм |
- Ціна: 825 ₴
