Цифровий Дитячий фотоапарат Kids creative camero блакитний з жовтим Amazing





Цифровий фотоапарат для діток. Розміри: ширина — 85 мм, висота — 60 мм, товщина — 15 мм, вага — 65 . До набору входить USB-шнур, довгий шнур на шию, змінний корпус- накладка.
Ця модель вже підкорює західні мандри! А в нас тільки з'явилася, і з цього наша компанія Amazing UA пропонуємо вам придбати дитячий фотоапарат за доступною ціною як на подарунок дитині так і для навчання дитини майстерності фотографії, адже ця модель далеко обладнана не дитячими функціями, він абсолютно не поступається мильницям, як-от Самсунг і Кодак, оскільки якість його знімання є підвищеної якості та цифрова доопрацювання фото задовольнить не тільки дітей та їхніх батьків.
Цифровий фотоапарат для діток
Вам може бути цікавий наш товар. Це новинка на українському ринку й таким подарунком ви здивуєте не тільки дитину, а й її батьків і близьких!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Карти пам'яті, Пиловологозахищений корпус |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Об'єктив в комплекті | Так |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 32 GB |
| Фізичний розмір матриці | 1/1.8" |
| Режим запису відео | 1280х720/30 |
| Цифровий Zoom | 2.4 |
| Тип фотоапарату | Дзеркальний |
| Оптичний zoom | 8 |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Виробник | Falkom |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 65 г |
| Товщина | 15 мм |
- Ціна: 1 450 ₴



