Цифровий дитячий фотоапарат із функцією відео рожевий Amazing





Цифровий дитячий фотоапарат із функцією відео рожевий. Розміри: ширина — 80 мм, висота — 55 мм, товщина — 25 мм вага — 55 р. У наборі — USB-шнур, довгий силіконовий шнур на шию
Ця модель має гарну зум і підвищену роздільну здатність.
Тепер ваша дитина зможе відчути себе справжнім фотографом, фотографуючи та обробляючи свої дитячі фотографії.
Дитячий фотоапарат — оригінальна пропозиція для батьків та їхніх малюків. Невеликий девайс для найменших вирізняється унікальною особливістю — він «фотографує» найнеймовірніші картинки. Щоб з'явилося нове зображення, потрібно просто натиснути на кнопку. Ґаджет виготовлений у міцному пластиковому корпусі, який точно імітує модель справжнього фотоапарата. Камера обладнана різними творчими інструментами, які дадуть змогу прикрасити світлини. Крім кумедних, світлин, дитина також може знімати відео. Крім цього, у камері є вбудована гра.
Фотокамера для дітей цифрова
Вам може бути цікавий наш товар. Це новинка на українському ринку й таким подарунком ви здивуєте не тільки дитину, а й її батьків і близьких!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Карти пам'яті |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Фізичний розмір матриці | 1/1.8" і більше |
| Об'єктив в комплекті | Так |
| Режим запису відео | 1280х720/30 |
| Кількість мегапікселів | 3 Мп |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 32 GB |
| Цифровий Zoom | 2.4 |
| Тип фотоапарату | Компактний |
| Виробник | Falkom |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 55 мм |
| Вага | 55 г |
| Товщина | 25 мм |
- Ціна: 690 ₴
