М'яка іграшка Амонг Ас різні кольори емон гас червоний жовтий зелений помаранчевий фіолетовий синій рожевий 30 на 16 см темно-сірий
Топ продаж










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка іграшка Амонг Ас 30 см на 16см. Різні кольори під замовлення і в наявності.
Зроблений з флісу ручна робота. Черный Красный Синий Оранжевый Зеленый Фиолетовый Розовый Малиновый Серый Голубой Темно Серый
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 200 г |
| Виробник | Handmade |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 23 см |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Без обмежень |
| Довжина | 12 см |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Стан | Новий |
| Прання | Ручна |
| Тип іграшки | Казковий/мульт герой |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | темно-сірий |
- Ціна: 675 ₴
