Сережка для пірсингу соска 1 шт медична сталь прикраса для грудей рожевий камінь

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Товщина штанги - 1,6 мм, довжина - 22 мм (відстань між кріпленнями - 18 мм). Діаметр кульок - 5 мм. Розмір прикраси - 17х 18 мм.
Матеріал - Хірургічна сталь 316L.
Сережка для пірсингу соска 1 шт. медична сталь. Сережка для пірсингу - гіпоалергенна, виготовлена зі сталі. Прикраса для пірсингу сосків.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Діаметр | 5 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Камені вставки | Гірський кришталь |
| Кількість каменів | 20 шт. |
| Матеріал | Медична сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Вид виробу | Штанга |
| Призначення | Для сосків |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вигляд виробу: | Штанга |
| Стиль виконання | сучасний |
| Колір і відтінок | рожевий камінь |
- Ціна: 350 ₴
