М'яка іграшка Амонг Ас різні кольори емон гас червоний жовтий зелений помаранчевий фіолетовий синій рожевий 30 на 16 см синій
Топ продаж










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка іграшка Амонг Ас 30 см на 16см. Різні кольори під замовлення і в наявності.
Зроблений з флісу ручна робота. Черный Красный Синий Оранжевый Зеленый Фиолетовый Розовый Малиновый Серый Голубой Темно Серый
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 200 г |
| Виробник | Handmade |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 23 см |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Без обмежень |
| Довжина | 12 см |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Стан | Новий |
| Прання | Ручна |
| Тип іграшки | Казковий/мульт герой |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | синій |
- Ціна: 525 ₴

