Портативна колонка бездротова HS — 003 G Amazing
Топ продаж



У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативна колонка бездротова HS — 003 G Amazing
Бездротова музична колонка червона HS — 003. Працює на відстані 10 м. USB зарядний.
Динаміки дитячі якісні.
Особливості:
- Дизайн — довга кругла, чорна
- Гучний якісний звук
- Бездротове під'єднання через Bluetooth 4.2
- 3,5 мм аудіороз'єм для дротового під'єднання
- Панель керування з 4 кнопками
Яскрава, барвиста, потужна аудіоколо нового покоління!
Чудова якість звучання.
Для наших покупців ми обираємо завжди щось цікаве та незвичайне. Саме тому компанія Amazing UA підбирає для вас незвичайні товари, які можуть називатися індивідуальними, через те, що немає цього сегмента на українському ринку ґаджетів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Формат акустики | Стерео |
| Інтерфейси | micro USB, AUX-вхід, USB |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Сумарна потужність звуку | 3 Вт |
| Мінімальна частота | 100 Гц |
| Чутливість | 65 дБ |
| Виробник | Fonex |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 65 мм |
- Ціна: 890 ₴
